200 Parcele de vindecator siberian pentru succes si noroc

Du-te în jurul casei (contra solstițiul) de trei ori. Apoi, fiecare colț al casei și le cere să se închine brownie de a vinde casa:

Proprietarul casei mele, vinde casa mea. lock, limba. Amin.

vinde cu succes masina.

O mulțime de cereri pentru a include în cartea conspirațiilor de a vinde masina.

Acest complot vă dau. Citiți-o înainte de a merge să-și vândă mașina.

Prin Hristos, cu Hristos și în Hristos. Tu, Părinte Atotputernic, și slava Duhului Sfânt. Pentru tot felul de plată de merit, lasa-le, de asemenea, faptul că eu, robul (numele), am vinde, eu sunt bine plătit. În numele Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh. Amin.

Doamne, Dumnezeul meu, eu sunt în fața ta. aratul plugar, fierar forja, un comerciant vinde bunuri. Părinte, pop, se roagă pentru noi toți, despre mine, despre sufletul meu păcătos. Zhnei în domeniu este, cumpărătorul are bani. Harvester într-un domeniu seceratul, cumpărător (numit care vinde) va lua. Amin.

De furt auto.

Cleveti pe un vapor, o mașină, un cal sau ceva pe care conduc. Fa-o la numărul de la care a cumpărat un transport; Hex spune într-o noapte foarte înstelată.

Nu fi mine pe jos, ea nu devine mă leshim. Așa cum eu nu pot trăi case, groshiku de cupru de aur. Ca un copil care nu este returnat mamei, și nu să nu furi povorovat (așa-și-atât). Blocarea este închis, comutatorul se închide. Amulet protejează. Amin.

La drum nu a oprit (de poliția rutieră)

Anterior, acestea au fost păstrate de un talisman împotriva repere care nu sunt strunită drum. Este util să se știe că în prezent, astfel încât să nu suporte inutile niți-cules de la poliția rutieră.

Mă duc, de trecere, pe cele patru laturi ale arcului. soare roșu din față, pentru fereastra mica Domnul, în spatele o lună clară, dar calea nu este periculos. Pe ambele părți ale deținătorilor de eliberatorul meu de la toate autoritățile și înțelepciunea lor, de toate rangurile și au ascultat, toate uniformele și comandanții lor. Miles, întoarce-te, eu nu, și să-mi dea închinare. În numele Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh. Amin.

Citește, batand din palme. Dacă pierzi ceva, în mod necesar va fi găsit, și dacă cineva a furat, arunca, el nu încearcă să dau seama cum să facă acest lucru ca vraja va răsuci capul înainte impetuos.

Devils-frate, du-te aici pentru a căuta ajutor. Yargamas, vrbamas, Yavramas. În numele, în numele ambelor. Ia departe creierul, pentru a primi idei de la hoți. Ia departe voința și cota până la oră, până în momentul în care nu a venit încă înapoi, pe care le-a luat. Amin.

Servit la vârf.

Acest complot este, de asemenea, numit „milostynka“. Pe vremuri slujitorii îl cunoștea bine. Acum, multe se repetă. Cred că o parte din ea nu va fi de prisos. Oricum, fiica prietenului meu devine un sfat bun, care lucrează ca ospătăriță. Ea este recunoscătoare pentru mine că a trebuit să învăț această conspirație.

Citește luna plină pe o nouă batistă albă, care trebuie să se uite afară din buzunar.

sfinții lui Dumnezeu! Atașați rugăciunea și grija pentru mine. slujitor al lui Dumnezeu (nume). Ca oricine lângă mine pobudet, coaja de grație nu voi uita. Pune-mă. Doamne, în mâinile de aur și argint. În numele Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh. Amin.

Ultimul cuvânt în litigiu este de până la tine.

Dumnezeu este mai puternic decât diavolul, și eu sunt dușmanul tău este mai important. În numele Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh. Amin.

Pentru a avea un loc de muncă.

Când bunica mea ma învățat această rugăciune, care ar ști că este util oamenilor. Anterior, Sage a învățat această rugăciune de lucrători pentru ei în munca lor nu au renunțat. Aici și acum, judecând după poveștile tale amare, este util.

Reading, care merg la angajator, de 3 ori:

Mă duc la bar, nu și tineri deopotrivă, și nu vechi. Du-te la rând, proprietarul va avea un aspect. Fața mea este dragut, sufletul meu nu este rapid. Cel puțin încă mă întreb proprietarii zâmbet, cuvintele mele sunt atinse. El n-ar fi urmărit sufletul vopsit. Doamne Iisuse Hristoase, Dumnezeul nostru, ai milă de noi, la fiecare oră. Amin. Amin. Amin.

Pentru a avea un loc de muncă.

Dintr-o scrisoare: „Poate problemele mele par neimportante pentru tine, dar te rog nu arunca scrisoarea mea, să-l termin. Am 37 de ani, au doi copii, soțul meu nu este și nu există nici o lucrare. au fost închise toate Enterprise, datorită restructurării.

Și acum, ori de câte ori sunsya spune pretutindeni că numai treizeci și cinci de ani ia vârsta. Este Tridtsatisemiletny nu este de oameni? Când te duci la interviu, îngrijorat, uzura mai bine decât atât, și să vă lăsați ca spat! "

Înainte de a merge pentru a obține un loc de muncă, se spală cu un suport de ușă și spune:

Apa - de la fața frumuseții - pe. Pentru cine vine, mă duc într-un singur fișier, și va returna Wren. Soarele în spatele lui, pragul în fața mea, în tine, seful, fie sub piciorul meu. Așa cum am spus, eu vorbesc de, deci cred că va fi. Amin.

Cum de a atrage atenția autorităților (pentru a îmbunătăți la locul de muncă)

Acest complot rostit la un moment dat, atunci când spălați, pieptene, sau pus pe haine, în ceea ce apar în fața conducerii.

În numele Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh. Lume glorificată a lui Dumnezeu. Sub partea de est există un festin regal. Pentru tronul de aur al casei, care poate veni la el, în ordinea Duhului Sfânt, care va lua urma lui, sîn în prezent pokladet, ridicat deasupra lumii umane va crește. Fie că fața mea ca un ou de Paște, ca o oglindă curată în timpul vacanței, când sobraniiah. Toți ar fi să aibă una din toată dragostea, au văzut privit favorabil la mine de numele meu a fost numit, un loc înalt al poporului a dat. Și poporul a unge regi, astfel încât să-mi îngerii de pretutindeni ușile deschise. Fii cuvintele mele sunt puternice și sculptarea. Century de secol, iar acum doveku. lock, limba. Amin.

Pentru serviciul împotriva ta nimeni nu a spus nimic.

Dintr-o scrisoare: „Eu lucrez ca un contabil. Acum trei luni, a schimbat managementul acesteia. Noul sef in sine a pus în așa fel încât întreaga echipă, va merge, valeriana pre-potabila. Mulți au plecat, mulți condus ea. Țipete, striga la toată lumea înjură, dar din cauza vârstei - soplyachka încă.

Ieri a tras Igor ei redus până la lacrimi. Înainte de a pleca, el a respins femeia a spus:

- Cum locuiesc, în fiecare zi de șarpe va pune „pentru cei morți.“

Dar Igor este femeia cea mai calm și natură în echipa noastră. Este modul în care a trebuit să o fac să spună așa ceva ".

În ziua cu număr spune o mână de mac gri și purtați-l în mâna stângă de la domiciliu la locul de muncă. Încearcă să nu verse un mac! Înainte de prima ușă a lucrătorilor din domeniul construcțiilor arunca un mac la pământ. Din acest punct nu mai doare. Poppy a vorbit după cum urmează:

Dumnezeu a creat cerurile, Dumnezeu a creat pământul. Dumnezeu a înfrumusețat pământul frumusețea și cerul de mare ceresc. Decorați și I (numele) Doamne puterea, frumusețea și înălțimea cerească de dușmani. Dușmani I (numele) nu-l lua, sub călcâiul și nu îndoiți pumnul, limba de furie și nu-l ia. Am o cruce, am icoana, am un mac sfânt - ceea ce spun, totul va fi doar asta. Așa cum regele David a fost blând și smerit, așa că dacă ești tu, (numele), un blând și smerit cu mine. rob al lui Dumnezeu (nume). În numele Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh. Acum si pururea si in vecii vecilor. Amin.

Dacă este necesar, cuvântul „slave“ este schimbat la cuvântul „sclav“ și vice-versa.

Pentru a primi mila din partea autorităților.

Citiți înainte de a merge la autoritățile pentru permisiunea de a întrebări dificile.

Voi merge, slave (e) al lui Dumnezeu - în lumina lui Dumnezeu. Pe stradă largă, nu am contor. Nu contra, nu există nici o cruce. Netlihih, rău, atât de rău koi mi-ar fi spus. slujitorul lui Dumnezeu, „nu“. Nu vorbesc, și să nu fie convins, și nu s-ar fi convins împotriva voinței mele. osvechusya lumina lui Dumnezeu, binecuvântat pictograma, nor obotknusya, o parte din stelele vor cabină de duș. Și o lună de pe cer nu înclinați, soarele nu bate peste, și eu în cazul meu să nu-l omoare, nu rupe. Century mine pe standul lui, afacerea lui nu a produs. Așa cum vreau, așa să fie. În numele Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh. Amin. Amin. Amin.

Din capul de furie.

Unghiurile unghiuri, ușă în ușă, regii regilor. Vin la tine cu precauție, și tu la mine cu bunătate, am venit la tine cu periem, și tu vii la mine cu o inimă bună. Amin.

Slăbirea înalți oficiali de furie.

„Glubokouvazhaemaya Natalya Ivanovna. Sunt un fost muncitor de partid, dar într-adevăr cred că tot ceea ce scrii. Personal, eu nu ajuta doar cărțile în tot felul de situații. Întotdeauna cu nerabdare am citit scrierile tale. Când eram copil, medicii nu au putut face nimic cu picioarele. Ei nu au mers. Ea mi-a vindecat o femeie simplă, analfabet vechi. Și cine știe ce ar fi fost soarta mea așa, dacă nu pentru ea. Fac apel la tine cu această întrebare. Toată lumea știe că orice șef are propriul său șef. Natura șeful meu, sincer, dificil. Și nu știi când și cum se va întâlni ... Cu vârsta, nervii au început să eșueze. Există un complot, că el nu a fost la fel de februarie? M-am încerca să nu irita subordonații săi. Timpul și deci nu este ușor. În ceea ce privește sincere și dorește să producă mai multe cărți pentru noi, Ch. "

În numele Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh. Amin. Este sfânt scara, gradele ei sfinte, în fiecare etapă a genunchi, diaconul și arhidiacon, preot și arhisvyashennik, episcop și mitropolit, și mai presus de toate, Domnul a stat. Toate uveshevaet și toți îi iartă cu iubire. Eu jefuiesc pe Dumnezeu (numele), eu stau, adevăratul spirit de umilință cere: diacon și arhidiaconul, preot și arhisvyashennika, episcop și mitropolit, și el însuși Isus Hristos, a pus-o prin voia lui în gura unui sclav (numele șefului) cuvintele de susținere pentru mine, pentru sufletul meu servant (nume). Amin.

Din șicană birocratic.

Riding maestru, cal guvernează, bătăi de bici înainte de a nu. Răul este fierbere cu ochii arzând de furie, cai tija, încercați, maestru le niggles care nu sunt așa, nu este atât de zbura. Mâna lui se ridică, biciul pe cal picături. Dumnezeu să binecuvânteze. Ești un sclav (numele oficial), nu găsesc vina, nu mă izgalyatsya. Mi-ar fi fost. Doamne, dragă servitor, nu ar fi ocărât inutil. Sfinții, sfinți protectori, sfinții martiri, fie cu fir mea. În numele Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh. Amin.

Citiți în timpul inspecțiilor la locul de muncă.

Pentru serviciul nu găsiți vina.

Unii oameni nu pot sta în picioare pentru ei înșiși - și toate denivelările pe ea. Pe scurt, din moment ce omul nu răspunde la comenzi, el devine țap ispășitor. Dacă o astfel de persoană cu Anul Nou vechi înainte de a încerca să vină alții la serviciu, și de trei ori pentru a citi acest hex, acesta va corecta poziția.

Deoarece dinții morți nu musca, limbi, nu jura, ei sunt supărați nu se grăbesc, mâinile pe viu nu este ondulare, picioarele nu bat deoarece nu mă striga, astfel că nimeni nu totdeauna și niciodată - nici senior în rang sau mai tineri, nimeni nu crede pe nimeni care mătură, și nici cel care stă într-un scaun, lasa strict pe fata mea nu arata, nu mă mustra. Așa am citit (a), după cum am spus totul (a), așa cum ar trebui să fie, și să nu-mi calomnieze pauza. Amin. Amin. Amin.

articole similare