15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

Bună relații sexuale regulate vechi - mai mult decât suficient pentru majoritatea dintre noi. Cu toate acestea, există o varietate incredibilă de diferite tipuri de fetișuri și obsesie ciudată. Toată lumea are preferințe ascunse în sex, este rareori rostit cu voce tare. Dar vom încerca: aici este o listă de 15 preferințe sexuale bizare, pe care le pot auzi cu greu.

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

Pur și simplu pune - este gadilat excitatia sexuala. Oamenii cu acest fetis construi intreaga lor viata sexuala in jurul gâdilat, ele pot gadila reciproc in timpul actului sexual sau chiar partener de legătură suficient pentru a-l gadila. Acest fetiș - din copilărie: copiii adesea gâdilat, și ei, uneori, pur și simplu vine de plăcere. Pe măsură ce timpul trece, copiii cresc, și devine treptat o tortură dulce gâdilat, care ajută să se trezească senzualitate. Acum, că știi despre knismolagnii probabil te eschiva de la gâdilare prietenos de la cel mai bun prieten. Sau invers, îi va da cum să obțineți de mare.

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

Ksilofiliya (hylophilia) - atracția sexuală lemnului, lemn. Într-un sens, atracția sexuală la copac este un fetiș comun pentru miliarde de oameni din întreaga lume, nu știi niciodată cine îmbrățișează mesteacăn. Faptul că vorbim aici despre atracția la „copac“, ca atare, este entuziasmul de contactul cu lemnul, și că nu e un eufemism. A nu se confunda cu ylophilia, ceea ce înseamnă atracție în pădure! Ksilofily împărțit în diferite tipuri în preferințele lor sexuale; unii dintre ei - ventilatoare de stejar, altele - puriști de pin. Indiferent de ce fel de lemn care le aleg, noi le-am sfătui să ia anumite măsuri de precauție pentru a preveni apariția de chips-uri și așchii de lemn. Ei bine, ar fi logic dacă ksilofiliya înscriși automat urmașii lor în protecția liga spațiilor verzi, de exemplu. Uneori, întâmplător, utilizați un alt termen - dendrofiliya. Asta e cine iubește copaci pentru reali! Într-o zi, Scots-dendrofilu chiar interzis să viziteze parcul orașului, după ce a încercat să comită un act sexual este un copac.

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

Sexual atras de ceață disponibile pentru locuitorii din Montreal (Quebec), de exemplu, pe tot parcursul anului. ceață amator, evident, trebuie să fie primii birdies, pentru că cele mai multe ori este posibil pentru a prinde în dimineața. Aceasta este, probabil, lista fetiș mai romantic: umbla în ceață și excitat - se pare ca un vis magic, atunci când te afli în fantezia de visele lor. E frumos, și întotdeauna un pic trist atunci când ascensoarele de ceață. Acest lucru se datorează faptului că, într-un alt moment, și vom începe să sune ca nebulofily. Aici, desigur, ca și cu o mulțime de lemn de necunoscut - modul în care acestea sunt târâte de ceață? Este suficient pentru a atinge un iubit-o într-o ceață, sau ceață planta în sine ca atare? Odată ce totul este foarte vag! În orice caz, daca esti un fan al acestui tip de lucru, va dorim o mulțime de zile cu ceață și nopți.

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

Autoplyushefily se excite sexual, înfățișând animale uriașe, desene animate umplute. A nu se confunda cu plyushefilami, de la care este mai bine pentru a ascunde departe dvs. jucărie moale favorit! Autoplyushefily rochie cu entuziasm ca personajele de desene animate Disney, și, uneori, le cumpără sau coase pentru a comanda on-nastoyascheu costume scumpe - pufos și blană, ca regulă. Alături, ei stau în fața unei oglinzi până la până la. visele devin realitate. Și noi suntem fericiți pentru ei.
În general, am auzit despre Furry - barbatii care fac sex în costume de animale. Dar aici este vorba de animale desene animate. probabil, în condiții de siguranță să spun că autoplyushefily - o subspecie a Furry.
Dacă autoplyushefil subteran, vă recomandăm să ieși în lume pentru a se potrivi lor creaturi imaginare preferate. Dacă nu vrei să o faci pentru tine, o faci pentru noi!

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

11. Agalmatofiliya (pigmalionizm)

Dacă vă aflați în Lisabona, să acorde o atenție la numărul enorm de statui pot fi văzute în tot orașul. Ele sunt peste tot, unele dintre ele falnic peste noi pe plinte uriașe; alții, uneori, stau pe stradă și poate veni dintr-o dată la viață, pentru a se agită mâinile. Statuile au fost parte nostru preferat de la Lisabona, dar dacă am fost expus la pigmalionizm, tocmai s-ar fi sărit cu bucurie!
Pigmalionizm - obsesie cu proprietăți speciale, această atracție sexuală la statui (precum și alte obiecte, cum ar fi păpuși și manechine), mai frecvente la bărbați. Rolul jucat de corpul uman imaginile fetiș - statui, figurine, manechine, etc. Fetișist devine placere de a le atinge și le posedă. Acest fenomen este numit din cauza sculptorului legendarului Pygmalion, care sa îndrăgostit de el a creat sculptura. Uneori, acest lucru ciudat înclinațiile sexuale numite agalmatofiliey. Ei bine, putem recomanda doar anumite tipi Tamim de planificare o excursie la Lisabona. Sau vezi „Formula Iubirii“.

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

10. Geliofiliya (actirastics)

Desigur, fără soare este imposibil să fii sănătos, este una dintre cele mai importante medicamente naturale cunoscute de om. Datorită razele sale pe pământ există viață. Soare Tan om are nevoie, impactul asupra sanatatii noastre este enorm, promovează dezvoltarea de „hormonul fericirii“ - serotonina, responsabil pentru buna dispozitie. Soare Tan crește bărbați dorința sexuală. Vitamina D, care este produsă prin acțiunea razelor ultraviolete în organism ridică nivelul de hormon masculin - testosteron. Toate acestea ne-am cunoscut înainte. Dar, se pare, există oameni care sunt excitati de lumina soarelui. Pasiune periculoasă, ni se pare. Dorința de a fi mereu în soare (chiar și într-o stare de extaz) poate duce la consecințe foarte grave. cel mai bun caz - supraîncălzită. O astfel de pasiune este capabil, cu mare probabilitate rezultat in cancer si alte probleme. Geliofily toate țările, protejează! La îndemână ar trebui să fie întotdeauna o protecție solară cu SPF de cel puțin 50 de fapt.

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

Cei mai mulți oameni din întreaga lume să se replieze de fotografii de dezastre naturale. Fie că este un foc, un uragan sau un atac terorist, este întotdeauna o durere și de groază, și, de regulă, trebuie evitată cu orice preț de astfel de imagini. Cu toate acestea, unii oameni nu se gândesc la accident ca o nenorocire.
Simforofiliya - excitare sexuală de la tot ceea ce este asociat cu moartea și a catastrofelor (Symphora în limba greacă înseamnă „ghinion“). Simforofila stimulează gândirea despre pericolul, distrugerea și posibile decese. În afară de incendii, explozii simforofilov remiză, accident, dezastre naturale și alte evenimente similare. Sa observat că, din motive care nu a înțeles pe deplin plăcerea maximă le primesc de la suferința oamenilor complet nevinovați.
Noi nu spunem că toate simforofily - oameni răi; nu știm prea multe despre natura sexualității, dar știm suficient despre mintea subconștientă, care nu poate fi întotdeauna controlată. Atâta timp cât simforofil nu se manifesta ca un sadic în raport cu oameni reali, nu avem nimic împotriva lui nu este prea destul de obsesie.

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

Unii oameni ca clovni, marea majoritate nu au gândit ei, iar alții se temeau și îi urau. Teama de Clovni (koulrofobiya) - nu este un lucru rar, și este de înțeles. Dar aici este de a înțelege pe cei care sunt incantati de clovni, va fi mai dificil. Dacă sunteți excitat sexual incontrolabil pe tipul de clovn și trage să te duci la el si ghemui organele genitale - esti, probabil, un reprezentant rar al koulrofilov clan. Sunteți, probabil, un vizitator frecvent la circ și amatori comandat animații de acasă anumit stil local. Sperăm că printre clovni au puncte de vedere posesia, care se corelează cu clovn-cult din. Dacă acest lucru nu există atunci - Clovni, stai! Simpatizăm cu tine.

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

Știm cu toții povestea veche Pinocchio, băiatul de lemn, care, la rândul său, o anumită călătoriilor sale a fost în pântecele unei balene imens. Un astfel de personaj de folclor ca un „miracol iudaic-pește-balenă“ tu, de asemenea, cel mai probabil, este cunoscut. O pasiune dorinta de a fi înghițit - acest popor unic fetiș numit vorarephilia. Vorarephilia (vorarephilia din vorare Latină -. «Mâncați» și φιλία antice grecești -. «Dragoste») - este un fel de fetișism, în care o persoană se bucură de fantezia de a fi mâncat sau să mănânce o altă persoană. Se pare că, pentru astfel de oameni, „Scufita Rosie“ - este o poveste erotică.
Trebuie remarcat faptul că nu este vorba de mâncat, canibalism aici și nu miros! Vorarephilia, de obicei, nu merg dincolo de fanteziile și nu vizează moartea victimei sau de a primi orice daune. De obicei, practicat doar în imaginație; de exemplu, în vise de micro-Vore în cazul în care caracterul înghițit folosit scădere.

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

5. O pasiune pentru strănut (parafilie)

Obsesie sexuala strănut - probabil cel mai inofensiv și chiar drăguță în această listă înfricoșătoare de fetișuri. Această abatere trebuie să poarte în mod clar tulburări în masă fetișist-chihunu: este imposibil de prezis cine și în cazul în care stranuta langa aceasta, ceea ce va fi situația în jurul valorii de - dar el a fost încântat și gata să se grăbească în luptă. Fiecare fetișist are propria sa versiune de un fel preferat de strănut: unii ating un maxim atunci când strănut (și în special elegant si melodios); alții le place să strănut pe ele. Fie ca Dumnezeu să vă ajute pe toți Buddha, sunteți oameni ciudați.

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

Katoptronofiliya (Katoptronophilia) - dorinta sexuala de a face sex în fața oglinzii. Acesta este un fel de narcisism, dar nu-l confunda cu autosatisfaktsiey. Sincer, este dificil de a apela chiar și un fetiș. Cu toate acestea, el a fost, de fapt, nu aderenților katoptronofilii atât de mare, uita la copulate reflexie, ei practic nu se poate realiza excitare și satisfacție, dacă nu te uita la mine în oglindă.

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

2. Bătaia bilele

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există

Nici o astfel de listă ar fi completă fără macrofage, care, de regulă, este fantezia de sex masculin care implică dominant femeie uriașă. Uneori dominația (în cele vizionari cele mai extreme) este mâncat de viu. Poate fi o femeie uriașă puțin mai mare decât omul, sau poate fi de mărimea unui zgârie-nori. Din fericire pentru practicarea makrofily dacă el - un om mai scurt decât media, nu este prea dificil de a găsi propria lor femeie uriașă, care va fi mai mare decât de 7-10 cm, iar această pereche va fi capabil de a trăi până la adânci bătrâneți.

15 tipuri de Insanely ciudate excitării sexuale! Nu pot să cred că există