13 povestiri hilare ca părinții înșele copiii lor

13 povestiri hilare ca părinții înșele copiii lor

Astăzi Chert-poberi.ru împărțit povestiri hazlii de modul în care părinții ies, creșterea copiilor. inventivitatea lor este doar admirație!

13 povestiri hilare ca părinții înșele copiii lor

Când eram mică, tatăl meu a luat o scară, a pus-o pe gazon, iar apoi adu-mi până târziu noaptea din casă și a spus că a închis luna pe cer pentru mine. L-am crezut pentru mulți ani. Este mult plecat, și de fiecare dată când mă uit la lună, mă gândesc la el.

Ca un copil am fost foarte vorbăreț. Și apoi tatăl meu a venit cu povestea, în care cred necondiționat. El mi-a spus că toată lumea în luna primește doar 10.000 de cuvinte. Iar dacă sunt epuizate prematur limita, înainte de începerea unei noi luni, va trebui să mergi mut. De îndată ce am început să-l la palavrageala lui, tata a spus ceva de genul: „Fii atent: chiar și doar 20 numere și ați rostit mai mult de 9000 de cuvinte,“ Wow, este întotdeauna lucrat!

13 povestiri hilare ca părinții înșele copiii lor

Într-o zi, fiica mica noastră ne-a spus că orice mai mult din care nu va mânca pește. Apoi am decis să ia un truc: începe să gătească pește un pic diferit și a spus că era pui argentiniană. Fiica fără suspiciune a mânca „pui“, atâta timp cât oaspeții nu vin bunica, pe care am uitat să avertizeze despre truc nostru. „Încercați pui argentinian!“ - bunica nepoata a sugerat. Asta e atunci când decepția și deschis.

Tata a spus că, dacă fac clic pe un anumit buton de pe telecomanda, televizorul va exploda. Crescând, am aventurat odată ce a făcut clic pe acest buton. A fost un canal pentru adulți.

13 povestiri hilare ca părinții înșele copiii lor

Părinții au susținut că ușa de la camera lor închisă, pentru că mama ajută tata să stea o imagine pe perete lângă ușă, și nu doresc să, am deschis ușa și le-a atins. Doamne, cât de multe imagini au trebuit să stea!

I-am spus foarte tânără fiică că, atunci când ea a fost culcat, o pata de culoare rosu aprins apare pe frunte. A funcționat bine, am știut exact unde a fost culcat, pentru că în astfel de cazuri, ea a întins imediat mâna la frunte.

13 povestiri hilare ca părinții înșele copiii lor

Mama mea mi-a spus mereu: „Bomboane de ciocolată avem o multime de lucruri, dar mici legume de vânzare. Ele sunt foarte gustoase, astfel încât acestea sunt demontate imediat. " În acest bol de bomboane de ciocolată a fost întotdeauna pe masă, iar legumele pentru cina au fost prezentate ca divertisment. Ca urmare a 6 ani pe propria sa zi de naștere, am fost gata să comande un tort în loc de varza de Bruxelles piure!

13 povestiri hilare ca părinții înșele copiii lor

articole similare