13 bărbați străini despre femei din Romania

Dzhon Frideriks, Statele Unite ale Americii

Descoperiți și chat cu femei din România a lăsat doar o impresie pozitiva. Acestea sunt unul dintre cei mai plăcute și prietenos am întâlnit. Ei întotdeauna mă uimește cu sensibilitate și capacitatea de reacție a acestora! Nu am fost niciodată ignorate sau nu respectate. În general, mi se pare Romancele drăguț și energic în termeni de comunicare. Etnie? Da, nu am mai văzut în viața mea atât de multe femei frumoase!

Konstantin Sorin, România

Cum pot imagina o femeie din Rusia? Sincer, ei nu au întâlnit în viața reală, dar am comunica cu doua fete din Romania pe Internet. Eu reprezint imaginea femeii ruse prin ochii lui Tolstoi și Dostoievski. Această femeie are un impact enorm asupra vieților oamenilor. Aș spune că femeile fatale care schimba soarta. Ei mi se par a fi mai practică decât bărbații români. Ei au un caracter puternic și ambiția de a merge până la capăt, în ciuda obstacolelor. femeie rusă este frumos, educat și respectat. Ea - un simbol al națiunii ruse.

Ivan Pintor, Mexic

Există mai multe stereotipuri despre femei din Romania, care sunt distribuite prin TV: înalt fată blondă, frumoasă cu care vă puteți întâlni într-o agenție de căsătorie să ia una dintre ele din România Dank ca o mireasă. Și românul în general - este că ei beau foarte mult. Din experiența mea personală pot spune că am avut un profesor rus - o blondă subțire înalt. Sincer, toate română învălui-mi niște farmece. Poate de aceea am început să studieze limba. Este minunat că, în România, precum și în Mexic, mama mea stă mai presus de toate pentru mulți oameni. Apropo, eu, de asemenea, apare imaginea de bunica în vârstă de 70 de ani, într-o fustă lungă, un pulover și Pavloposadskiye eșarfă.

Bence Pandey, Ungaria

Ce o întrebare interesantă! N-am întâlnit o femeie din România în viața reală, dar ceea ce văd pe internet - este faptul că acestea sunt foarte preocupați de modul în care să se uite. În primul rând, ele sunt cool, dar sunt descrise și pot ridica cu ușurință starea de spirit în procesul de comunicare. În opinia mea, femeile din Romania sunt incredibil de frumoase și elegante.

Matt de Vriya, Belgia

Când mă gândesc la femeile din România, primul lucru care îmi vine în minte este: inalt, se potrivesc, păr lung, frumos accent românesc, hotărâre, lipsa de modestie excesivă, blugi de recunoscut râs (nu știu de ce), pulovere, nume Katya, Lena și Tanya.

Nicolas de vară, Franța

Poate părea ca un clișeu, dar când am auzit „Rusoaica“, care pare a fi o femeie înaltă și frumoasă. Cu toate acestea, este foarte dificil de a da orice portret special, ca o tara mare. Oamenii care trăiesc în Occident sunt foarte diferite de cele care trăiesc mai aproape de China și Mongolia, nu numai aspectul său, ci și perspectivele asupra vieții.

Dzheyms Lanzheven, Olanda

Corect sau nu, dar aceasta este opinia mea despre femeile din România, creată de mass-media națională, și conversațiile mele cu ei în timpul călătoriei. Foarte înțelept. Aș spune că femeile tale (sub 30 de ani), destul de puternic, din cauza mentalității lor și surprinzător deschis turiștilor din țări care nu sunt dispuse prea amabilitate față de România. fetele din Romania au un caracter puternic și solid decât bărbații. În ceea ce privește aspectul, acestea sunt printre cele mai frumoase femei din lume, foarte feminin!

Kim Lindberg, Finlanda

Trebuie să recunosc că nu sunt atât de des trebuie să se ocupe de fete din Romania. Dar, în orice caz, ele sunt mai sociabile decât finlandez. Multe caracteristici foarte frumos, se uita după ei înșiși! Le place, de asemenea, să susțină, dar este, în general, nu-i rău.

William Miller, Franța

După cum văd femeile din România? Hmm ... buna intrebare! Primul lucru pe care mă gândesc, astfel încât acestea sunt foarte atractive. În general, apare o anumită imagine stereotipă: femeie blondă în ochelari de soare și o haină de blană. Uneori, ele pot fi sau să pară oarecum superficiale. Când vor ceva, ei vor face orice să-l. Le place luxul si lucrurile frumoase, așa că acestea includ pe cei care au bani, dar în schimb au fost uitam de casă și să aibă grijă de soțul și copiii ei.

Kreyg Grehem, Marea Britanie

Cred că are slave - cel mai feminin din lume. Germanii mi se par oarecum dur, nu este deosebit de potrivit pentru femei. Eu aș numi cele mai frumoase femei din Romania. Un accent românesc! El este foarte atractiv. Română are un efect hipnotic, și îmi place că este atât de diferită de limba engleză. În România un puternic sentiment de unitate și de comunitate, astfel încât femeile sunt mai virtuoși decât în ​​Occident. Și totuși, mi se pare, multe femei din Romania le place sa domine si plumb.

Burak Topdzhu, Turcia

Femeile din România - cele mai frumoase femei din lume. Ei au un fel de frumusete ideale: unele pot fi de licitație și dulce, celălalt - sexy si senzuale. fetele din România poartă haine seducătoare și cauzarea eliberat în fotografie. Este de asemenea adevărat și faptul că ei beau mult și place la petrecere. Dar, pe de altă parte, am prieteni care au luat soția rusă. Și spune: „Mulțumesc, Doamne, pentru ceea ce am învățat! Ea este cea mai bună soție vă puteți imagina. " În general, am o părere bună despre români.

Michael Jenner, Germania

Majoritatea femeilor din România au format în mod remarcabil (sunt ingineri de sex feminin, medici de sex feminin, oameni de știință sau economiști, și așa mai departe. D.). În romancele cu care comunic practic, și m-am întâlnit în viața reală, valoare foarte diferită de cea germană. De exemplu, prestigiul și aspectul par să conteze pentru ei o mulțime (posibil datorită rămășițe ale trecutului sovietic). Unele fete din Romania, mai degrabă rece decât cald, în ceea ce privește comportamentul și opiniile lor. Apropo, vreau să se constate că acestea sunt foarte patriotice! Știu că cei care sunt împotriva lui Putin și guvernul, dar, în ciuda acestui fapt, ei iubesc țara și națiunea lor.

Ale Sanroman, Spania

Din experienta cu fetele din Romania, am dat seama că au o perspectivă practică și rațională a vieții. Dar, în același timp, ei sunt o persoană foarte romantică, astfel încât acestea sunt de multe ori astfel de gânduri: „Da, viața este uneori nedrept, dar asigurați-vă că pentru mine o befall poveste de dragoste uimitoare, pentru că o merit.“ Ele combină adâncimea de gândire, ambiție și sensibilitate.

articole similare