120 comentarii reale - plaja stațiunii canar

Hotelul este corect pentru hoteluri de 3 stele

oaspeții foarte zgomotos din China! Cântă la microfon karaoke la miezul nopții, vorbind foarte tare, până la miezul nopții și stropi în piscină! Multe supra-activi copii. Un sentiment că vacarmul de zgomot, strivindu și țipi pătruns în toate colțurile hotelului! Pentru micul dejun, oaspeții din China stau cerc strâns în jurul valorii de mese (pentru a merge la masă, și de a găsi o masă liberă nu este posibil), mânca în obiceiurile lor tradiționale, nu este frumos să mănânce lângă masa lor. Foarte puține șezlonguri pe plajă, și cele care sunt grav destrămate de-a lungul anilor și exploatarea activă. Același lucru la piscina! Umbrele suficient! prosoape de plajă sunt vechi și linyalye.Esli sunteți în căutarea pentru intimitate, acest lucru nu este un hotel! Camerele sunt foarte spațioase, cu aer condiționat de lucru. Camerele a lăsat o impresie bună, iar prezența unui balcon spațios, cu o zonă de relaxare, completate perfect spatiul camerei. motive hotel curat, dar trebuie să se uite cu atenție la picioare - poate atârna în jurul valorii de o macara sau țiglele. Zona hotelului este un mic, dar destul de verde.

„În timpul călătoriei, care trăiesc în 2 hoteluri în centrul Mui Ne în acest sens. "

În timpul călătoriei, care trăiesc în 2 hoteluri în centrul Mui Ne în acest hotel, deci nu este nimic de comparare. Destul de bine de hotel. mic dejun bun. Camerele sunt mari si confortabile, cred că toate acestea au balcon propriu. Camerele sunt curățate în fiecare zi. Schimbarea de prosoape și lenjerie de pat. Toate afirmațiile din descrierea hotelului este prezent și funcțional. La un bar, care poate servi în mod direct în piscină. Se dau afară prosoape de plajă. Există un mic restaurant cu mese în grădină lângă mare. De obicei, ambele sunt întotdeauna goale, deoarece pe plaja localnicii au organizat o „de catering“ din prețurile minime :) Vizavi de hotel există câteva magazine și un cuplu de cafenele cu un meniu local. In apropiere este o pereche rumynskogovoryaschih companii de turism unde puteți cumpăra excursii. Un pic mai departe există o piață. Prețurile pentru toate ușor mai scăzute decât în ​​centrul Mui Ne. Există o parcare securizată pentru biciclete. Nu departe, puteți găsi o închiriere de schi jet, wind surfing si alte sporturi nautice. Formarea este realizată de copiii români. Plaja este mică, în special la mare maree. Noaptea, marea vine la sezlonguri. Marea este calmă, nu adâncă (la o adâncime de timbru bine) nu este ondulat, deoarece Se află în golf. Fumatul: Fumatul permis în camerele hotelului și pe balcon, există peste tot scrumiere.

Un tipic oameni pachet turiști pachet hotel de turism, cu toate consecințele. și anume: - nu sunt suficiente șezlonguri pe plajă și la piscină. Multe vechi și rupte, care nu se repara. Cu sosirea mare de compatrioții noștri, paturile trebuie să împrumute 5-6 dimineața, pentru că la partea de sus micul dejun gratuit, nu veți găsi. - furnici în camere. Lăsați mâncare pe mese și dulapuri nu oferă consultanță. - piscina nu foarte curat - departe de centrul - nu foarte curat plaja - personal prietenos, dar toată lumea vorbește limba engleză, în special din Rusia, dar poate explica.

„La fel ca plaja, la mare este aproape fără valuri, este posibil să înoate. "

Foarte rău pentru gustul meu, micul dejun. Bacon cu cartofi prăjiți, omletă și ouă prăjite, timp de 10 de zile de ședere nu este doar plictisit, acest gust încă nu poate sta. În afară de aceasta mănâncă supă Pho și legume, precum și unele mâncăruri vietnameze speciale cu o varietate foarte slabă. Nu este pur și simplu posibil, în dimineața. Nu brânză, roșii prăjite, cârnați, șuncă, fasole și alte feluri de mâncare tipice micul dejun la nivel bun. De asemenea, nu place cu adevărat restaurant în sine pentru micul dejun, în interior, sumbru; balcon, pe care există mai multe tabele, sunt extrem de mici, astfel încât simt în sala de mese.

„Unul dintre cele mai bune locuri pentru recreere“

A luat o cameră foarte frumos, cu o vedere la mare, a fost o mare experiență, mare. Marea, practic, în curte, totul este prevăzut pentru excursii scăldat, recreere, de afaceri.

Un lucru mic. Camera are un duș și cadă. Într-un fel robinetul în baie a fost de lucru doar în modul de duș, adică formați s-ar putea fie folosind o stropitoare sau duș răsucire furtun decât probabil utilizat pentru și noi, ca și piulița nu a fost înăsprit.

„Eu nu se potrivesc cu prețul și calitatea“

„Locul de amplasare bună, nu de centru, dar există un număr, și. "

Locul de amplasare bună, nu de centru, dar există un număr, iar prețurile sunt mai mici decât în ​​centru. Această cameră spațioasă este curat, totul funcționează, ceainic, uscător de păr, mini-bar, kondishen, canal TV românesc. Curățat bine, lenjerie de pat schimbate în fiecare zi. soi mic dejun, o gamă largă. Ocean curat, liniștit. Teritoriul este curat, tot în verdeață și flori.

paturi ucis. Foarte. Jacuzzi în piscina nu a funcționat.

Hotelul este de a merge de la Ho Chi Minh City de cel puțin 5-6 ore. Plaja și zona nu este procesat pe puricii de nisip pe plajă. Mănâncă totul și toată lumea! Provoca o reacție alergică severă. Se salvează numai farmacie din apropiere pentru a cumpăra un remediu pentru mușcături și mâncărime. cameră curată nu este foarte bun, salvați pe o hârtie, administrată o dată la fiecare două zile rola. ))) Apa în mini-bar plătit să păstreze în minte. numai ceea ce este pus pe masă pentru drum liber. Micul dejun este monoton, dar nu stați foame. plaja nu este curat murdar, o mulțime de scoicile 🐚 umbla cu grijă în Fi hotelului wi nu este practic, este mai bine el lucrează în dimineața și după-amiaza de la recepție, dacă într-adevăr nevoie, este mai bine să meargă la cafenea, este mai puternic sau la piscină

Locație, plaja, mic dejun, camera Deluxe-excelent.

Slab Fi Wi in camera nu, prea rău. Puține canale din România, deși majoritatea turiștilor români.

„Totul doar mare: vremea, mare, confortabil curat. "

Toate doar o mare :. vreme, mare, hotel curat confortabil, locație, personal amabil, serviciu de mic dejun, fructe de mare, fructe ... de vacanță a fost un succes. Vietnam și oamenii sunt foarte ponravilis.Dumayu voi veni din nou aici.

Totul este în regulă! Nici un comentariu, cu excepția maseuzelor plaja care „atacă“ tine în fiecare zi și toată ziua. Foarte intruziv.

„Paradise cu culoarea“

Totul este foarte bun! Și marea este calmă și plaja de nisip, așa cum sa dovedit deja că nu orice plajă vă puteți relaxa, vă încălziți :) (sau dig din beton, sau valuri mari și, prin urmare, condus la așternut mal)

Aici micul dejun, în opinia noastră, nu a fost foarte mult. De carne a fost doar doar prăjit slănină. asta e tot. și fructe de mare nu a fost deloc.

Totul este în regulă, hotelul nu este mare, dar confortabil, o mulțime de verdeață, zona, camerele, toate bucurat de un mic dejun excelent! Mulți mers de-a lungul țărmului, pe ambele părți ale hotelului și a observat că este una dintre cele mai populate hoteluri din zonă. Mănâncă în afara hotelului nu este o problemă, cumpărare de fructe, de asemenea. Am luat bicicleta și a condus în centrul Mui Ne. Mai multe vizite la cafenea, în cazul în care, practic merge locale. Ar trebui să viziteze. carne de capră este foarte gustos! Mai ales procesul de gătire, acesta este un ritual. În general, am fost mulțumiți, contra, nu ne uităm la restul. Pentru a doua oară în acest hotel nu se întâmplă nicăieri.

Nu foarte plăcută a fost că ridica pașaportul și păstrați-le în seiful lui. Camerele țânțarii, deoarece ei se pare că nu au otravă. Nu știu cui este vina, dar am primit greșit camera pe care am rezervat. Ne-am rezervat o cameră superioară cu un pat dublu, am primit standardul obișnuit. Dar nu este rău, într-o astfel de căldură să doarmă pe paturi diferite și vizita casele reciproc, a fost convenabil. Nu au fost momente placute de zgomot pe timp de noapte. Personalul nu pare să împiedice călătorii în dorința de a organiza o noapte de băut și înota în piscină. Ei bine, fanii de recreere activă și un bețiv, se crede că au fost singuri în hotel și a trăit acolo pentru familiile cu copii și alte persoane care doresc să doarmă.

-fay wai Oribil.

„Hotelul este așa-atât“

Dintre beneficiile -mestoraspolozhenie. Multe cafenele, magazine și prețurile sunt foarte ieftine, cel mai bun. Mai ieftin decât în ​​sat de pescuit. Mai ieftin și cafenele și magazine. În general, hotelul nu este rău. Dar în el, nu voi merge.

Nu-mi place să scrie comentarii, dar apoi a decis să scrie. Hotelul în sine este foarte normal, dar. Eu nu sunt un sclifosit, uneori într-un alt nivel de hoteluri stele și au ceva de comparare. Peste tot scrie că pe ansamblu plaja este spațiu suficient, dar numai 45 de paturi de soare (ne-am gândit). Prin urmare, pentru a lua șezlongurile a trebuit să se ridice la 5 dimineața. Acesta este un minus imens, t.k.prospal-trântor nu este primit, nisipul nu se poate culca, purici de nisip musca. Un alt minus este micul dejun. În plus față de ouă, șuncă, și mai multe tipuri de fructe, nu este nimic. Al treilea negativ este nisip puricii de la hotel, nu au otrăvit. Noi comunica cu oameni din alte hoteluri și toate bine prelucrate și hotel și plajă. Aici, acolo, și am mâncat în mod specific. Și un alt foarte rău wi-fi. Numai la capturile piscină.

„Hotel de mare pentru valoarea sa.“

Hotelul Mare pentru valoarea sa. mic dejun bun, politicos și prietenos personal.Otlichnoe locație (deși departe de centrul Mui Ne), dar valurile erau aproape toată ziua. In apropiere sunt o varietate de cafenele unde puteți masă foarte gustoasă și ieftin.

Camerele sunt curățate de mai mult sau mai puțin, dar pe balcon, în timpul șederii noastre nu a fost niciodată spălat podelele

„Hotel bun pentru bani“

1. Nu mi-a plăcut când am cerut un cuțit în bar pentru fructe, pe care am fost rugat să 30.000 dongle. Pentru ce? Me este ma revoltat. 2. vayfay bloc cu capturi foarte sărace în cameră. 3. Transfer Am fost la ora 3 dimineața, m-am decis pentru a asigura și a ordonat un apel de trezire, în cele din urmă nimeni nu a sunat. E bine că l-am comandat ca opțiune de siguranță. 4. Nu-mi place faptul că pașapoartele luate și având în vedere numai la check-out. Pentru cererile de a da - pentru a explica faptul că poliția a venit noaptea și cec.

„Vă recomandăm, dar există dezavantaje!“

Seara tantarii musca! repelente noastre pe ele nu funcționează. Când am ajuns la hotel, de persoane au fost evacuate, și au prezentat proiectul de lege pentru pătură rupt. Ei au susținut mult timp. Dar cred că este inutil, deoarece pașapoartele sunt depozitate la recepție în seif (în care sunt luate la inregistrare (((). Nu stiu ce problema este de peste. Ne-am dus în camera. Camera este pe lista că ceea ce dosar. Aflați mai multe! Conștient despre pături intsedent pay-per-pacatoase, am decis am verifica totul. și! Ea a găsit o pătură cu o pată maro imens și în același loc pe saltea! forţat să schimbe totul! Ei au fost surprinși, dar sa schimbat. Desenează propriile concluzii! servitoarele de multe ori uitat să aducă nimic. pe parcursul celor 12 de zile nu sa schimbat hainele! wi slab -Fi.

„Vă recomandăm, dar există dezavantaje!“

O mică zonă confortabilă. Securitate. Personalul prietenos și amabil de la recepție. Există o bibliotecă. Pe acoperișul unei clădiri cu 5 etaje „A“ este o punte de observație. Micul dejun - bufet. Toate camerele cu balcoane și vedere în interiorul hotelului sau pe mare. Am rezervat o cameră de lux, cu vedere la grădină. La sosire am primit camera cel mai scump, cu o zonă cu o canapea și balcon în formă de L, cu vedere la mare și o piscină. La nici un cost suplimentar. Uscător de păr normale Panasonic, nu staționare. Deci, ia nu este necesar. TV cu ecran plat cu canale USB vhodom.rumynsky. plaja curata. fund de nisip. Nu meduze. Destul de mare calmă. Dar, în mod surprinzător, la doar 200 de metri valuri, meduze, noroi. Nu este clar! pe plaja plină de viață. Vindem Saigon bere, creveți, midii, calamari, caracatita, crabi - toate gratar proaspete cu sos. Districtul nimic kilometri. Aproximativ 300 de metri de zane Creek. Cât de frumos! super-Foto. În afara cafeneaua hotelului, magazine.

Seara tantarii musca! De slănină carne de vită pentru doar micul dejun! pașapoartele sunt depozitate la recepție în seif (în care sunt luate la inregistrare (((). La ieșirea percepe o taxă pentru pagubelor (o listă cu prețurile în cameră). Când am încercat să colecteze pentru pătură rupte. La sosire descoperit un capac plapumă și o foaie cu o pată maro imens și în același loc pe pătură și saltea pad! se pare lenjeria nu este schimbată. totul forțată (și o pătură și saltea pad) pentru a schimba! au încercat să schimbe doar hainele (și atunci când părăsesc scorul ar fi scos patura si saltea pad?)! timp de 12 zile, lenjeria nu este schimbat nici măcar o dată! Am uitat să aducem simulata Calambur și gel de duș. Cameristele sunt leneși. Pe ferestre panoramice sub formă de rulouri doar pană de curent. Nu a fost suficient de șezlonguri. Wi-Fi slabe.

„Mic paradis meu la Mui Ne!“

Dintre minusuri - Pot să spun doar un singur lucru. Mi se părea că foarte puțini au șezlonguri și la mare și la piscină. Ei bine, că este raportul dintre numărul de locuri și rulote, evident, diferite. Deci, cu atât mai repede m-am ridicat. cu atât mai mare probabilitatea ca te toate vor ocupa. Personal, am făcut foarte -evreyski, clasat odzhin piscină și unul lângă mare. Mă trezesc la ora 6 dimineața, dar a fost ușor, deoarece a mers pentru o plimbare în zori. Cei care sunt greu să te trezești dimineața devreme - cu o încărcătură mare a hotelului va fi băi de soare pe nisip fără umbrelă))

„Eu nu merg la Mui Ne. Cloaca. Există și alte stațiuni din Vtname "

Camere mari. Bun mic dejun de standardele Vietnam.

articole similare