1 Spitalul Clinic Omsk Oras numit Peninsula, România, Omsk, Omsk, bilete de avion St.,

Curat, repararea, confort

Departamentul Operațiuni de ORL Kozakovtsev Vitaly Polikarpovich-complex pe laringe ar putea să nu govorit.A unele murdărie pe unele lături, ce fel de ignoranta poate govorit.On depășit deja funcția deținută, în calitate de organizator al asistenței medicale, ca un diagnostician, ca un chirurg practica de 30 de ani, situându-se la mașină, cunoștințe, intuiție, senzație de rău, mâinile de aur, dobrota.I încă face știință, îngrijirea și cerând atitudine față de kollegam.Vso poate fi văzut atunci când sunt în stare otdelenii.Spasibo DOCTOR! RSlechenie.

Curat, repararea, confort

După accidentul de o ambulanță a lovit atitudinea neurochirurgicale otdelenie.Uzhasnoe de medici, zi situată în patul în sânge (a fost nasul fracturat) și nici podoshel.Malo care nu au nici un medicament (inclusiv bandaje, leykoplastarey) .Toate a trebuit să se cumpere .Zaveduyuschy departamentul de savsem indraznet, constant grubit.Vrachi nu profesioniști. Am făcut mai multe poze cu saptamana postuplenii.Cherez am fost externat cu diagnosticul de comoție cerebrală, fractură a septului nazal. Imediat după aceea, l-am întrebat medicii din Novosibirsk, care au definit ca dublă fractură a maxilarului superior, fractură globi oculari, osul nazal fracturat. Medicii din Siberia șocat de „experți“ Omsk. De aceea, voi da recomandarea sa oamenii nu pentru a merge la spital pentru binele lui.

Curat, repararea, confort

articole similare