10 Alegerea glume sau cum să iasă din criză, și două sute de ani nu vor cădea

1. autobuz o mamă tânără încearcă să se hrănească copilul ei:
- Mănâncă, și apoi unchiul da.
Copilul aspirat și scuipă un pic, mama mea din nou:
- Mănâncă, și apoi unchiul da.
Pe lângă omul:
- Va trebui să determine, a treia oprire din cauza ta am trece!

2. merge într-un microbuz bunică și băiat cu părul lung. Bunica spune, te rog spune-fata banii pentru biletul.
Copilul spune:
- Nu sunt o fată.
Bunica a răspuns:
- Uite ce suntem mândri.

3. Există o examinare a istoriei ... ..
Profesorul întreabă un student:
-Care au fost documentele care atestă acest lucru sau a autorității care reprezentantul?
-Nu știu ....
-Mandate!
Ea a indignat:
-Uită-te la tine, bătrân de capră.

4. Un om în autobuz strică aerul și cu voce tare spune, în picioare lângă băiat:
- Deci, mici și bășini ca un elefant.
In apropiere se afla o femeie spune:
- Omule, dar, pentru că este ați făcut!
- Vezi ce am otmazyvat, și ea încă mai ia săgețile!

5. - Bună ziua! Este vorba despre hambar!
- Imi pare rau, dar acest lucru este o bază de rachete, nu a ajuns acolo!
- BL @ NO de memorie pe care NU ajunge acolo!

6 - Ce este somnul?
- Într-un sit Internet.
- Se răcește, și eu sunt la o petrecere.
- Cine?
- Tu!
- La naiba, îmi pare rău, am uitat.

7. Pe scurt tip intră în biserică.
- Părinte. Trebuie să mărturisesc!
- Hai, fiule, destăinui ei înșiși!
- Ei bine, am un prieten care a ajutat saptamana dulap pentru a colecta. Reuniți, ploaia nu a venit în jos, spune ea. „Ei bine, în cazul în care te-ai dus în această ploaie, stai! „Ei bine, am stat, și-l tr @ la zero! Cu câteva zile în urmă soția unui prieten a ajutat tapet lipici. Pasted și ploaie mers. Ea spune: „Ei bine, în cazul în care te-ai dus în această ploaie? Stai mult timp, așteptați. " Și am făcut-o Tr @ la zero ... Și ieri un prieten în garaj ajuta la repararea masinii ... Au reparat - și ploaia a mers ... El spune. „Ei bine, în cazul în care ești în ploaie, ea va merge. ședere. bea! “... Ei bine, ne-am îmbătat și am avut tr @ zero. Ce fac, părinte.
- Du-te la% de aici UI. până când ploaia a mers!

8. Îmi place țara noastră. Polițiștii ucid ... stații de suflare. ... copii fura. ... abuzul de droguri și de pedofilie prosperă ... iar guvernul se luptă cu .... fumatul. )))))

9. Un tip întreabă altul - cum să învețe o fată să înoate.
- nuu ... este o știință: un braț în jurul taliei ei, celalalt plasat sub piept ...
- Fool, eu sunt pe sora mea!
- Deci, ar fi imediat și a spus - da-i o lovitură de la pod!

10. În cazul în care timp pentru a efectua o căutare a tuturor guvernanților români, că o zi va ieși din criză, și chiar două sute de ani, nu va cădea.

P.S. Dacă aceste povestiri scurte care vă plac, vă rugăm să le împărtășiți cu prietenii.