1 Eu vorbesc prostii (Tatyana Ivanovna Kuznetsova)

Este ceva între versetul standard si martor. În general, în cazul în care fuziona într-o singură linie, veți obține proza. O mulțime de repetiții :(

Acest lucru nu este versetul de obicei și vers alb. Acesta este un poem în proză. Dacă fuzioneze într-o singură linie, proza ​​încă nu va funcționa. A repetat - această cifră limbaj poezie - repetarea cuvintelor sau expresii individuale, care poartă o semnificație de bază. Aceasta este elementele de bază ale oricărui manual universitar literaturovedeniya.Rekomenduyu pe literatura de specialitate, nu este mai puțin interesant decât un detectiv - ai învăța o mulțime de noi și neașteptate. Întotdeauna fericit pentru a discuta cu tine

De asemenea, folosesc uneori repetitive, dar aici, ca și pentru mine, de asemenea. Ar trebui să fie un savant literar pentru a scrie? IMHO, acest lucru este idioție, în cazul în care persoana pentru a scrie ceva care ajunge în manual.

Nu te la poeziile mele nu văd că am scris „pe pilot automat“, și să scrie ceva, nu am nevoie pentru a merge într-un manual? Dar când am ceva de cineva pentru a vă arăta CNA, de exemplu, eu nu sunt prea leneș pentru a găsi, printre alte lucruri vechi manual despre literatura de specialitate. În opinia mea, „ceva nu știe - nu este o rușine, rușine. - să nu învețe“ Demonstrati noua sa „I“? Este afacerea ta privată. Dar sub-mi o lucrare în valoare de numele meu. Cum ai face asta - ei bine, arată ceva din propria mea, care, deși ușor scade cu nimic din ceea ce fac. cititorul meu mă va crede, dar cititorul observă doar modul în care krasuetes. Suntem încântați să continue ragovor. Îmi place când furios adversarul meu.

Și eu nu am scris pe pilot automat și nu zavglyadyvaya în tutoriale :)
În opinia mea, este că începe să se înfurie, devenind personală. Asta deja a început să spun că am arăta off. Și eu nu joc. Ați început să-mi, nu munca mea evalua, dar nu este interesant.
Și ce ai spus, că, în lucrările tale cu numele tău? Crezi că găsi versete mai bune decât a mea (care, desigur, Vaja dreapta, în cazul în care acest lucru este așa, dar încă nu este într-un fel frumos :)
Ps Nu mă supăr pe oameni neznaomyh :) Ei nu apreciaza oricum;)

Supărat? Ei bine, ce ești? Tocmai ai spus că le-ar fi altfel scris și am spus că, în conformitate cu produsul dvs. va fi numele tău, și sub mea - meu (deci este implicit). M-ai numit „idiot“ - așa că a însemnat, și eu sunt doar teasing, spunând că poezia mea este mai bună decât a ta - acestea sunt, în opinia mea, și adevărul este mai bine. Sunt încă mica ta de onoare, dacă există ceva de citit pe pagina ta, nu-mi amintesc acum, și încă pooobschavshis, dacă nu te superi. Dar nu mai este astăzi. obosit, în fiecare zi, timp de șapte lecții. B Nu te superi.

N-am spus că ar fi scris în mod diferit. Tocmai am exprimat opinia mea :) Și poemele tale, nu pretind că (sufletul pokrivlyu, dacă nu-mi spui că dragostea mea mai;))
Acum, de ce ai spune despre cititorii mei. dar dacă nu vă place, asta nu înseamnă că nu le place tot ceea ce nu? :)
Și ai luat pe judecător neskoko totul funcționează munca mea (unele frunze dincolo de aceste cifre vâlcea, și, în general, schtihov :) Si nu este corect :)
Eu vă spun că nu supărat ^ _ ^

articole similare